شماره تماس 09382294343

ساران هاستینگ

تمامی کاربران و نمایندگان موظف به رعایت شرایط و قوانین وضع شده توسط ساران هاستینگ می باشند و در صورت عدم رعایت این شروط و قوانین سرویس مشترک توسط شرکت قطع شده و هزینه ای برگشت داده نخواهد شد .
سرویس دهی به افراد زیر ۱۸ سال ممنوع می باشد و در صورت مشاهده ساران هاستینگ موظف است مراحل احراز هویت را به عمل آورده و در صورت صحت، سرویس های کاربر به صورت کامل حذف خواهد شد.

شما در هنگام خرید و ثبت نام در ساران هاستینگ قوانین موجود در این صفحه را پذیرفته اید

سرور های مجازی
سرورهای مجازی برای خدمات ارسال ایمیل انبوه و پروکسی مجاز نیست و در صورت مشاهده بدون اخطار حذف میشود و شامل گارانتی بازگشت وجه ۷ روزه نخواهند شد در صورت دریافت abuse سرور کاربر به صورت دائم و بدون اطلاع قبلی مسدود خواهد شد.
نصب و راه اندازی سرویس های ایمیل انبوه نرم افزار های هک و حملات ddos دانلود و آپلود تورنت بر روی سرور های مجازی غیر مجاز بوده و سرویس کاربر بدون اطلاع قبلی مسدود خواهد شد و در صورت بروز مشکل و ضرر و زیان به شرکت ساران هاستینگ کاربر موظف به پرداخت آن می باشد.
مدیریت کامل سرور های مجازی بر عهده کاربر بوده و ساران هاستینگ هیچ گونه مسئولیتی در مورد مدیریت سرور نخواهد داشت و در صورت نیاز تیم پشتیبانی ساران هاستینگ با اعلام هزینه مدیریت جزئی و یا ماهانه بر روی سرور مجازی خواهد داشت.
برای نصب دوباره سیستم عامل هزینه ۱۰۰۰۰ تومان دریافت خواهد شد.
در زمان سررسید سرویس ها از ۵ روز قبل به صورت روزانه از طریق ایمیل اطلاع داده خواهد شد و کاربرانی که تمایل به تمدید سرویس خود را دارند باید ۲۴ ساعت قبل از زمان سررسید هزینه سرویس را واریز نمایند.

سرویس هایی که در زمان اعلام شده پرداخت نشود در زمان سررسید فاکتور غیرفعال شده و ۴۸ ساعت بعد در صورت عدم تمدید به صورت کامل از روی سرور اصلی حذف خواهند شد.

ساران هاستینگ درقبال هرگونه خرابی های ایجاد شده توسط کاربر در سرویس ها مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت و هزینه کانفیگ مجدد دریافت خواهد شد.

سرور های مجازی و نیمه اختصاصی هیچ گونه بک آپ گیری ندارند و کاربر خود موظف به بک آپ گیری است همچنین در صورت بروز مشکلات احتمالی مانند سوختن هارد و ازبین رفتن اطلاعات مشکل قطعی سرور و مشکلات دیتاسنتری ساران هاستینگ هیچ گونه مسئولیتی در قبال این مشکلات ندارد و در صورت از بین رفتن اطلاعات سرویس کاربر دوباره ساخته می شود.
هزینه بازیابی پسورد لینوکس و ویندوز برای هر بار معادل ۱۵۰۰۰ هزار تومان می باشد.
در صورت هر گونه گزارش در مورد اتک ، تورنت , دی داس و حملات به سرور های داخلی و خارجی و ایجاد مشکلات در شبکه سرویس مورد نظر بدون هیچ اطلاع قبلی از دسترس خارج خواهد شد و حتی امکان تهیه بک آپ و بازگرداندن اطلاعات وجود نخواهد داشت و مسئولیت کامل مشکل بوجود آمده به عهده کاربر خاطی خواهد بود و خسارت بوجود آمده از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

موارد منع استفاده

استفاده از سرویس های ( میزبانی وب و سرور های مجازی و نمایندگی ها ) ساران هاستینگ برای هر یک از موارد زیر اکیداً ممنوع می‌باشد و کاربر تعهد می‌نماید از سرویس خود برای هیچ‌کدام از عناوین زیر استفاده ننماید. در صورت مشاهده هر یک از موارد زیر در سرویس های اشتراکی ساران هاستینگ سرویس کاربر مربوطه سریعاً و بدون هیچ اخطار قبلی قطع خواهد شد و هیچ هزینه ای به کاربر پرداخت نخواهد شد و در صورت وارد آوردن خسارت به ساران هاستینگ این مورد از طریق مراحع قانونی پیگیری خواهد شد و ساران هاستینگ حق شکایت و دریافت خسارت را برای خود محفوظ می دارد

Spidering

Crawlering

Mailing Scripts

HYIP

Mailing lists

Hot-Linking

Proxy

Bit Torrent

AutoSurf, PTC, PTS ,PPC sites

IP Scanners

Port Scanners

Fraudulent Sites

Brute force Programs/Scripts/Applications

leeching

سرویس های هاست لینوکس و نمایندگی هاست لینوکس

کاربر حق استفاده از سرویس های میزبانی به عنوان هاست دانلود و یا آپلود با حجم بالا را ندارد – همینطور آپلود اسکریپت های غیر مجاز یا ویروس بر روی هاست و اختلال در سرویس ممنوع میباشد و در صورت مشاهده توسط ساران هاستینگ سرویس کاربر بدون اطلاع قبلی مسدود میشود تا پیگیری های لازم انجام شود.
نصب و راه اندازی سایت های غیر اخلاقی و یا سایت های گمراه کننده و یا سایت های fake page ممنوع می باشد و با کاربر برخورد خواهد شد.
هر گونه مطالب که با قوانین کشور ایران و قوانین بین المللی و کشور سرویس دهنده مغایرت داشته باشد ممنوع می باشد.
وب سایت های خاطی مسدود می شوند و هیچ گونه هزینه ای به کاربر بازگشت داده نمی شود و همچنین در صورت وارد شدن خسارت به ساران هاستینگ کاربر موظف به پرداخت آن است.

بک آپ گیری سرویس های میزبانی وب و نمایندگی
ساران هاستینگ اقدام به تهیه نسخه پشتیبانی ( بک آپ ) از سرویس های میزبانی و نمایندگی خود می نماید این دوره ها ممکن است به صورت روزانه هفتگی یا ماهانه باشند اما این نسخه های پشتیبان صرفاً جهت عملیات داخلی ساران هاستینگ می باشد و ممکن است شامل داده های یک کاربر خاص نباشد. و به دلیل تعداد بالای یوزر ها ساران هاستینگ هیچ مسئولیتی در قبال سالم بودن و یا موجود بودن فایل بک آپ ها ندارد و کاربر های سرویس های هاستینگ ( تمامی سرویس های هاستینگ ) و نمایندگان ، خود موظف به بک آپ گیری از دیتا و فایل های وب سایت های خود هستند. بک آپ گیری جزو خدمات فروخته شده به مشتری نمی باشد و توسط ساران هاستینگ برای موارد داخلی شرکت انجام  می شود و به همین دلیل تضمینی در سالم بودن اطلاعات بک آپ ها و موجود بودن آن ها نیست و ساران هاستینگ هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

همچنین تمامی کاربران می‌پذیرند به طور کلی مسئولیت بکاپ(نسخه پشتیبان) اطلاعات با خود آنان بوده و همه کاربران می‌بایست پشتیبان کلیه اطلاعات خود را در جایی خارج از تجهیزات و سرورهای ساران هاستینگ نگهداری نمایند تا در صورت نیاز از آن استفاده نمایند.

لینک دانلود بک آپ در صورتی که سرویس کاربر فعال باشد و بک آپ موجود باشد به رایگان به او ارائه می شود و در صورتی که تاریخ تمدید سرویس گذشته باشد شامل هزینه ۱۵۰۰۰ تومانی برای هر فایل بک آپ می باشد.

سرویس های نمایندگی در صورتی که تاریخ تمدید آن گذشته باشد برای دریافت بک آپ برای هرماه نگهداری فایل ها باید ۵۰ درصد مبلغ هزینه ماهانه سرویس خود را پرداخت نمایند.

شرکت تعهدی نسبت به ارائه رایگان داده های موجود در آرشیوهای خود به خریدار ندارد.
شرکت هیچگونه مسئولیتی در مورد صحت نسخه پشتیبان و بروز بودن آنها ندارد.
این قوانین شامل تمامی سرویس های میزبانی از جمله هاست لینوکس حرفه ای هاست لینوکس پربازدید VIP و سرویس های شرکتی و سازمانی و هاست دانلود و نمایندگی های هاست لینوکس و هاست وردپرس می شود.

سرویس ثبت دامنه
ثبت دامنه های ملی .ir فقط به شناسه خود کاربر ثبت خواهد شد ودر صورت ثبت درشناسه ساران هاستینگ وهزینه تقاضای بعدی کاربر برای انتقال آن به شناسه خود کاربر از کاربر دریافت میشود.
هر گونه تغییر dns به عهده شخص ثبت کننده دامنه می باشد و ساران هاستینگ مسئولیتی در قبال تغییر dns نخواهد داشت.

در صورت لغو شدن دامنه پس از ثبت آن کاربر باید به واحد ثبت دامنه تیکت ارسال کند و درخواست ثبت مجدد آن را بدهد در غیر اینصورت دامنه ثبت نمی شود و هزینه در پنل برگشت نمی خورد.

پرداخت فاکتور ها

فاکتور دامنه : در صورتی که فاکتور ها در زمان مشخص شده خود پرداخت نشوند به منزله کنسل شدن دامنه است و دامنه ممکن است توسط رجیسترار قفل شود و شامل جریمه شود و یا اینکه توسط شخص دیگری ثبت شود و ساران هاستینگ هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد و فقط در صورتی تمدید دامنه انجام می شود که رجیسترار اجازه آن را بدهد

فاکتور دیگر سرویس ها : در صورتی که فاکتور سرویس توسط مشتری پرداخت نشود سرویس پس از گذشت تاریخ تمدید بلافاصله حذف می شود و ساران هاستینگ هیچ مسئولیتی در قبال نگهداری اطلاعات سرویس مشتری ندارد.

تضمین برگشت وجه
بازگرداندن مبلغ واریز شده برای سرویس های هاست اشتراکی فقط تا ۷ روز امکان پذیر است و برای سرویس های سرور مجازی نیز تا ۷ روز و سرویس دامنه به دلیل ثبت شدن در رجیسترار امکان بازگشت وجه ندارد.
مبلغ مورد نظر بین ۱ الی ۵ روز کاری به حساب کاربر واریز خواهد شد.

اگر زمان استفاده از سرویس بیش از ۷ روز باشد حتی در صورت بروز مشکل برای سرویس کاربر امکان بازگشت وجه وجود ندارد و ساران هاستینگ فقط سرویس جایگزین را به مشتری ارایه میدهد.

همچنین سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای تمامی سرویس‌های ساران هاستینگ که به مشتری ارائه می شود حداکثر معادل مبلغ پرداختی آن سرویس خواهد بود.

پشتیبانی
پشتیبانی فقط از طریق سیستم ارسال تیکت ساران هاستینگ صورت می گیرد.

توجه : هیچگونه پشتیبانی از طریق مسنجر قابل پیگیری نمیباشد

توجه : کاربران موظف اند در هنگام ارسال تیکت و یا ارتباط با اپراتور پشتیبانی زنده با لحن صحیح و محترمانه صحبت کنند. لذا در صورت مشاهده هرگونه توهین تمامی سرویس های کاربر مسدود و هیچ گونه بکاپ و یا هزینه ای به کاربر ارائه نخواهد شد.
پشتیبانی به منزله مدیریت سرویس های کاربر نخواهد بود و فقط عدم در دسترس بودن سرویس ها و یا موارد مشابه به عهده ساران هاستینگ خواهد بود

تغییرات در محصولات و خدمات 

ساران هاستینگ مجاز است در هر زمان که لازم باشد نسبت به حذف، اضافه، ارتقا، تعویض و یا تغییر در تنظیمات هرگونه برنامه، نرم‌افزار، داده، سخت‌افزار، تجهیزاتی که به واسطه آن‌ها به کاربران سرویس می‌دهد، اقدام نماید. این تغییرات ممکن است بر روی عملکرد برنامه‌های کاربران و محتویات سایت آن‌ها تأثیرگذار باشد. در این حالت کاربر مسئول سازگار کردن مجدد برنامه خود با تغییرات جدید می‌باشد و ساران هاستینگ هیچ‌گونه مسئولیتی در این رابطه ندارد. همچنین در هر زمانی بنا به صلاحدید این شرکت می تواند لوکیشن سرویس های خود را بدون کسب اجازه از مشتری تغییر دهد

تغییر شرایط استفاده از سرویس
شرایط استفاده از سرویس های ساران هاستینگ ممکن است در هر تاریخی تغییر پیدا کند و کاربر موظف است به صورت دوره‌ای این قوانین و شرایط را مطالعه نموده و از آن اطلاع یابد. عدم اطلاع کاربر از این قوانین رافع مسئولیت کاربر نخواهد بود. کاربر اعلام می‌دارد با تمامی تغییرات آینده این توافقنامه از ابتدا موافقت کرده است.

مسئولیت خریدار
خریدار موظف است که کلیه قوانین شرکت و جمهوری اسلامی ایران را رعایت نماید. درصورت عدم رعایت، شرکت حق قطع سرویس به صورت موقت یا دائم و پیگرد قانونی ودریافت خسارت از خریدار را دارد وخریدار موظف به جبران کلیه خسارات وهزینه وارده بر شرکت می باشد .همچنین هیچ وجهی بابت فسخ سرویس ویا ایام باقیمانده سرویس یا خسارت وارده به خریدار متخلف، پرداخت نخواهد شد در صورت عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جبران کلیه خسارات وهزینه های مادی ومعنوی کلی وجزئی وارد بر شرکت در پاسخگوئی به مراجع ذیصلاح بر عهده خریدار خواهد بود.

مشخصات کاربر

کاربر موظف است که هنگام ثبت نام در سیستم اطلاعات خود را صحیح و کامل و به زبان فارسی وارد کند همچنین بخش کد ملی باید به دقت پر شود و کد ملی کاربر صحیح باشد. این اطلاعات فقط به منظور جلوگیری از خرید با نام های غیرواقعی و مشخص شدن مالک اصلی سرویس ها دریافت می شود و نزد شرکت کاملا محفوظ می ماند در برخی مواقع و برای سرویس های خاص به منظور تایید مشخصات کاربر از وی اسکن کارت ملی یا شناسنامه دریافت می شود در صورتی که مدارک با مشخصات فرد خریدار سرویس ها هم خوانی نداشته باشد کلیه سرویس ها معلق می شوند و هیچ هزینه ای به کاربر بازگردانده نمی شود.

قوانین حاکم، محل دادرسی ، عدم اجازه شکایت

در صورت بروز اختلاف، جهت رفع اختلاف، خریدار موظف است بدوا نسبت به اعلام موضوع به ساران هاستینگ اقدام نموده تا موضوع مورد رسیدگی واقع گردد. با توجه به اینکه مجوز فعالیت ساران هاستینگ و محل ثبت و فعالیت شرکت و مجوز enamad.ir در شهرستان بهبهان استان خوزستان می باشد در صورت عدم حصول نتیجه پس از ۲۰روزکاری، خریدار می تواند شکایت خود را به enamad.ir ارائه نموده و از طریق مراجع قانونی شهرستان بهبهان موضوع را پیگیری نماید. ضمنا خریدار تعهد می نماید نظر مراجع قضایی شهرستان بهبهان را به عنوان حکم مرضی الطرفین پذیرفته و حق هرگونه شکایت و یا درخواست حکم و یا اعتراض و یا ادعاء به سایر مراجع را ﺟﺰﺋﺎً و ﮐﻼً از خود ﺳﻠﺐ و اﺳﻘﺎط ﻣﯽ ﻧﻤﺎﯾﺪ.

همچنین مشترک مجاز نخواهد بود در مسائلی که در این توافقنامه مطرح شده‌اند شکایتی به مراجع ذیصلاح ارائه دهد.

نشر اکاذیب علیه ساران هاستینگ و تمامی زیر مجموعه های ساران هاستینگ
در صورت نشر هرگونه اکاذیب علیه ساران هاستینگ و تمامی زیرمجموعه‌های آن به هر نحو شامل (الکترونیکی و غیر الکترونیکی) و یا تهمت و افترا به ساران هاستینگ به هر نحو شامل (الکترونیکی و غیر الکترونیکی) سرویس کاربر سریعاً ، بدون اخطار قبلی و برای همیشه قطع خواهد شد و ساران هاستینگ فرد مذکور را به مراجع ذیصلاح معرفی خواهد نمود. ساران هاستینگ تنها مرجع تشخیص این مورد خواهد بود.

ایجاد مزاحمت برای ساران هاستینگ

در صورت ایجاد هرگونه مزاحمت برای ساران هاستینگ و تمامی زیرمجموعه‌های آن مانند کارمندان ، وب سایت ، گروه پشتیبانی و غیره به هر نحو شامل (تلفنی،ایمیلی،ارتباط اینترنتی و غیره) و یا اهانت و یا توهین به مجموعه ساران هاستینگ مانند کارمندان ، وب سایت ، گروه پشتیبانی و غیره به هر نحو شامل (تلفنی،ایمیلی،ارتباط اینترنتی و غیره) و تمامی زیرمجموعه‌های آن، سرویس کاربر سریعاً ، بدون اخطار قبلی و برای همیشه قطع خواهد شد و ساران هاستینگ فرد مذکور را به مراجع ذیصلاح معرفی خواهد نمود. ساران هاستینگ تنها مرجع تشخیص این مورد خواهد بود.

اقدام علیه ساران هاستینگ و یا خسارت به ساران هاستینگ
در صورت هرگونه اقدام که به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم به صورت مالی و غیرمالی شامل (منافع ، اعتبار ، شهرت و …) ساران هاستینگ لطمه وارد نماید. سرویس کاربر سریعاً ، بدون اخطار قبلی و برای همیشه قطع خواهد شد و همچنین کاربر متخلف مسئول جبران خسارت وارده به ساران هاستینگ خواهد بود. همچنین در صورتی که سرویس کاربر به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم موجب ایراد خسارت مالی و غیرمالی به ساران هاستینگ گردد کاربر مسئول جبران آن خواهد بود.

اقداماتی که ساران هاستینگ در صورت تخطی از این شرایط انجام می دهد

تخطی از هر یک از شرایط درج‌شده در اینجا موجب قطع کامل و همیشگی سرویس کاربر می‌شود. ساران هاستینگ تنها تشخیص‌دهنده تخطی از شرایط مندرج می‌باشد. در صورت عدم رعایت شرایط توافقنامه توسط کاربر ساران هاستینگ حق قطع سرویس بدون هیچ اخطار قبلی و یا اجتناب از سرویس‌دهی را برای خود محفوظ می‌دارد. زمانی که ساران هاستینگ از تخطی یک کاربر از شرایط مندرج اطلاع پیدا می‌کند نسبت به بررسی فنی و یا حقوقی موضوع اقدام خواهد کرد در این زمان ممکن است برای جلوگیری از ادامه تخلف سرویس کاربر به صورت موقت قطع گردد. پس از تکمیل بررسی‌ها ساران هاستینگ بسته به نوع تخلف مجاز به محدودسازی، تعلیق یا قطع دائمی سرویس خاطی خواهد بود همچنین ساران هاستینگ در صورت لزوم حق پیگرد قانونی متخلف را نیز برای خود محفوظ می‌دارد. هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور ایران ، انگلیس ، آلمان ، هلند ، کانادا و اتحادیه اروپا خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می‌گردد. ساران هاستینگ هیچ‌گونه وجهی به کاربران متخلف از شرایط خدمات تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود. همچنین کاربر متخلف مسئول جبران خسارت وارده به ساران هاستینگ خواهد بود.

تغییر در قیمت

ساران هاستینگ مجاز به تغییر در قیمت سرویس های خود به هر دلیلی می‌باشد و تغییر در قیمت در صورت حساب دوره بعد تمامی کاربران منظور خواهد شد.

هزینه دادرسی

با توجه به هزینه‌های پایین سرویس های ساران هاستینگ و سود بسیار پایین آن‌ها و بر اساس این توافق‌نامه تمامی کاربران تعهد می‌نماید در صورت هرگونه اقدام حقوقی علیه ساران هاستینگ در تمامی محاکم قضایی و صنفی چه در پرونده تشکیل‌شده محکوم و یا صاحب حق شناخته شوند تمامی هزینه‌های دادرسی شامل هزینه وکلای ساران هاستینگ بر اساس هزینه عرف وکالت در زمان پیگیری پرونده ،هزینه اقامت و ایاب‌وذهاب نمایندگان و وکلا و شاهدان ساران هاستینگ در صورتی که نیاز به حضور آن‌ها در محلی غیر از شهرستان بهبهان استان خوزستان باشد را تقبل می‌نماید. در صورتی که کاربر ساران هاستینگ با این بند موافق نمی‌باشد هرگز نباید از هیچ‌کدام از محصولات و خدمات ساران هاستینگ استفاده نماید.

مطالعه توافق نامه

مطالعه دقیق و کامل این توافق‌نامه و پذیرش کامل آن برای تمامی کاربران ساران هاستینگ الزامی می‌باشد. این توافق‌نامه در محلی قرار داده‌شده است که در هنگام سفارش و خرید و یا در هنگام عضویت در سایت ساران هاستینگ تمامی کاربران حتماً باید تأیید نمایند که این توافقنامه را به طور کامل مطالعه و با آن موافق می‌باشند و امکان خرید و یا سفارش هیچ یک از محصولات و خدمات ساران هاستینگ و یا عضویت در سایت ساران هاستینگ بدون تأیید مطالعه و پذیرش تمامی بخش‌های این موافقت‌نامه وجود ندارد و هیچ‌گونه ادعایی مبنی بر عدم آگاهی از این موافقت‌نامه پذیرفته نمی‌باشد.

پذیرش توافق نامه و قوانین
با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت ساران هاستینگ ( شرکت ساران داده پردازان ارجان )، خریدار قوانین شرکت را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار نیست.

خسارت و رفع مسئولیت
شرکت ساران هاستینگ (ساران داده پردازان ارجان ) تحت هیچ شرایطی در برابر خسارات غیرمستقیم و اتفاقی(از قبیل از دست رفتن اطلاعات و بک آپ ها و …)‌ مسئول نمی‌باشد، همچنین هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات میزبانی شده توسط مشترکین ندارد لذا در صورت نیاز مشترک می بایستی پیرامون استفاده خود از سرویس های شرکت ساران هاستینگ پاسخ گو باشد.

ساران هاستینگ تعهد می‌نماید تمامی خدمات ذکرشده در وب سایت را به کاربر ارائه دهد. تمامی خدمات ساران هاستینگ به همان شکلی که هستند ارائه می‌شوند و هیچ‌گونه گارانتی(ضمانت) صریح و ضمنی (اضافه بر مواردی که در وب سایت قید گردیده) شامل آن‌ها نمی‌گردد. ضمناً هیچ‌گونه ضمانتی مانند مطابق نیاز خریدار بودن، بی‌عیب بودن، عدم قطعی، امنیت کامل و … ارائه نمی‌شود. همه ضمانت‌های غیر کتبی در مورد سرویس های ساران هاستینگ که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار می‌باشند. ساران هاستینگ هیچ‌گونه خسارتی بابت عملکرد سرویس خود به هر نحو نمی‌پردازد. ساران هاستینگ تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی نخواهد بود.

با توجه به امکان اشتباه انسانی تمامی ضمانت‌ها ، قرارها و قول‌های شفاهی(تلفنی ، رو در رو و یا هر روش شفاهی دیگر) و یا الکترونیکی (ایمیل ، چت ، تیکت و انواع روش‌های ارتباط الکترونیکی دیگر) که توسط پیمانکاران، نمایندگان، کارمندان، مدیران، سهامداران ، وابستگان و تمامی زیرمجموعه‌های ساران هاستینگ به کاربر ارائه می‌گردد به طور کامل باطل می‌باشد و تنها ضمانت‌های کتبی با مهر و سربرگ قانونی شرکت و یا موارد صریحاً قید شده در وب سایت ساران هاستینگ معتبر می‌باشد و تمامی ضمانت‌ها ، قرارها و قول‌های غیر مکتوب مطلقاً باطل می‌باشد. در این حالت کاربر می‌تواند درخواست ارائه ضمانت کتبی از شرکت نماید و در صورت عدم وجود ضمانت کتبی با مهر و سربرگ قانونی شرکت کاربر اعلام می‌دارد که هیچ‌کدام از موارد شفاهی و یا الکترونیکی دیگر را مستند ندانسته و بر اساس آن هیچ اقدامی انجام نداده و یا تصمیم اتخاذ نمی‌نماید.

کاربر موافقت می‌کند که در هر شرایطی سقف خسارات اثبات‌شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هر یک از انواع سرویسها حداکثر معادل هزینه پرداختی آن سرویس توسط خریدار بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت. تمامی مشتریان ، کاربران و مشترکان ساران هاستینگ موظف به پذیرش این ماده بوده و در صورت عدم پذیرش هرگز نباید هیچ‌کدام از محصولات و یا خدمات ساران هاستینگ را تهیه نمایند. تمامی موارد مرتبط با کاربران شامل محتوای وب سایت کاربران، نحوه استفاده آن‌ها از خدمات ساران هاستینگ و اطلاعات و داده‌های استفاده‌شده توسط کاربران و به طور کل تمامی مواردی که توسط کاربران اقدام شده باشد به عهده کاربر بوده و هیچ شخص ثالثی حق اقدام قانونی علیه ساران هاستینگ را ندارد و در صورت لزوم اقدام قانونی تنها علیه کاربر باید انجام شود بدیهی است مسئولیت تمامی عملیاتی که از طریق حساب مشترک و یا خدمات در اختیار کاربر انجام می‌گیرد، چه به وسیله خود مشترک و چه به وسیله جانشین و نماینده وی و یا افراد متفرقه و یا به هر طریق دیگر، به عهده مشترک می‌باشد. ساران هاستینگ از پذیرفتن مسئولیت هرگونه فعالیت انجام‌شده در حساب مشترک با و یا بدون اجازه مشترک خودداری می‌کند.

با تشکر مدیریت ساران هاستینگ

جهت دریافت مشاوره همین حالا با ما تماس بگیرید

مرکز تماس
تلفن : ۰۶۱۵۲۷۳۱۱۱۶
ساعات پاسخ گویی
همه روزه از ساعت 9 صبح الی ۹ شب
ایمیل
[email protected]
Layer 1