شماره تماس 02128422236

برای ثبت دامنه های ملی نقطه آی آر (.ir) نیاز به شناسه (Handle) از مرکز ثبت دامنه های آی آر (Nic.ir) می باشد. این شناسه به منزله نام کاربری شما در ایرنیک خواهد بود و پس از عضویت در مرکز ثبت دامنه های آی آر به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد.

برای اینکه بتوانید از طریق ساران هاستینگ اقدام به ثبت دامنه ir  نمائید ، نیاز است ابتدا این شناسه را را از سایت ثبت دامنه های ملی ایرنیک دریافت کنید.

برای ساخت شناسه خود ابتدا وارد  سایت NIC.IR  شوید و نشانه گر موس را بر روی مشخصه های شناسه ببرید و بر روی گزینه  ساختن شناسه کاربری کلیک کنید.

در صفحه ای که باز می شود نوع شناسه مورد نظر را  با توجه به نیاز خود انتخاب و روی دکمه  “تکمیل فرم و دریافت شناسه” کلیک کنید

نکته : درصورتی که قصد ثبت نام با اطلاعات شخصی خود دارید باید فرم شخص حقیقی را پر کنید.

بعد از انتخاب نوع شناسه وارد صفحه زیر می شوید در این صفحه باید موارد ستاره دار را پر کنید :

در این مرحله در وارد کردن مشخصات خود دقت کنید و اطلاعات حقیقی خود را وارد کنید جهت راهنمایی های مورد نیاز می توانید از مثال های زیر هر قسمت کمک بگیرید.

در همین صفحه رابط های مجاز را مطابق عکس زیر روی “آزاد برای نمایندگان فروش” قرار دهید که ساران هاستینگ امکان ثبت و تمدید دامنه شما را داشته باشد.

 

پس از تکمیل فرم و قرار دادن رابط های مجاز روی “آزاد برای نمایندگان فروش” روی دکمهٔ “بازنگری” کلیک کنید و روی ادامه کلیک کنید، در پایان از مرکز ایرنیک اطلاعات شناسه برای شما از طریق ایمیل ارسال می شود.

لطفا به موارد زیر توجه کنید:

-مرکز ثبت دامنهٔ‎.ir به درخواست اشخاصی که اسناد هویت آن‌ها با مشخصات مندرج در شناسهٔ کاربری متعارض است، ترتیب اثر نخواهد داد و مرکز هیچگونه مسئولیتی در پذیرش درخواست این اشخاص ندارد.

-دقت نمایید ایمیل  تکراری برای ساخت شناسهٔ کاربری قابل قبول نمی‌باشد.

-از آنجا که مکاتبات مرکز ثبت دامنه از طریق پست الکترونیکی با شما صورت می‌گیرد، لطفاً آدرس پست الکترونیکی خود که معمولاً از آن استفاده می‌کنید، وارد نمایید.

-پرسش محرمانه و پاسخ آن، روشی برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز دیگران به شناسه و حساب کاربری شماست و تنها شما باید این پاسخ را بدانید. لطفاً در حفظ پاسخ محرمانهٔ خود کوشا باشید.

بعد از اینکه ثبت نام انجام دادید در مراحل ثبت دامنه ir در پرتال ساران هاستینگ ؛ شناسه را مطابق تصویر زیر وارد کنید و روی ادامه کلیک کنید.

در صورتی که دامنه آزاد باشد می توانید آن را به سبد خرید خود اضافه کنید سپس در مرحله بعد از شما نیم سرور های هاست درخواست می شود (مانند تصویر زیر) در صورتی که هنوز هاست خود را خریداری نکردید می توانید با کلیک بر روی لینک قرمز رنگ ثبت هاستینگ سرویس هاست خود را نیز انتخاب کنید.

پس از وارد کردن نیم سرور ها و وارد کردن شناسه ایرنیک خود در مرحله بعد پس از تایید سفارشات و تکمیل اطلاعات خود جهت عضویت در پرتال ساران هاستینگ به مرحله پرداخت فاکتور منتقل می شوید و بعد از پرداخت فاکتور دامنه شما به صورت آنی ثبت می شود و سپس نیاز به تایید دامنه از سمت ایرنیک دارد

تایید سازی دامنه های ثبت شده توسط ایرنیک در تایم اداری و روزهای کاری انجام می شود و ممکن است تا ۲۴ ساعت زمان ببرد

جهت ثبت دامنه در ساران هاستینگ بر روی لینک زیر کلیک کنید

تعداد بازید : 430

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت دریافت مشاوره همین حالا با ما تماس بگیرید

مرکز تماس
تلفن : 02128422236
ساعات پاسخ گویی
همه روزه از ساعت 9 صبح الی 10 شب
ایمیل
sell@saranhosting.com
Layer 1

ساران هاستینگ سال نو رو به شما تبریک میگه :)

همین الان از تخفیف های ویژه ما استفاده کن

مشاهده جزئیات